Přípravka

říjen 2022

Zlín Lions white
Sobota 8. října 2022, 9:00, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Zlín Lions white
FBK Spartak Hluk
Sobota 8. října 2022, 9:40, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
FBK Spartak Hluk
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod G
Sobota 8. října 2022, 10:40, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
FbC Orel Uherský Brod G
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FBC SLOVÁCKO pink
Sobota 8. října 2022, 11:40, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 2. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBC SLOVÁCKO pink
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 22. října 2022, 9:40, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions white
Sobota 22. října 2022, 10:20, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Zlín Lions white
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
Zlín Lions blue
Sobota 22. října 2022, 11:20, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Zlín Lions blue
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
Florbal Vsetín
Sobota 22. října 2022, 12:00, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 4. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Vsetín

listopad 2022

Zlín Lions blue
Neděle 13. listopadu 2022, 14:20, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Zlín Lions blue
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FBC SLOVÁCKO black
Neděle 13. listopadu 2022, 15:00, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
FBC SLOVÁCKO black
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod G
Neděle 13. listopadu 2022, 15:40, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Orel Uherský Brod G
Florbal Vsetín
Neděle 13. listopadu 2022, 16:20, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Vsetín

prosinec 2022

FbC Orel Uherský Brod G
Sobota 3. prosince 2022, 9:10, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 8. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Orel Uherský Brod G
Zlín Lions blue
Sobota 3. prosince 2022, 9:50, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 8. kolo
Zlín Lions blue
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FBK Spartak Hluk
Sobota 3. prosince 2022, 10:50, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 8. kolo
FBK Spartak Hluk
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Holešov
FBC SLOVÁCKO pink
Sobota 3. prosince 2022, 11:30, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 8. kolo
Florbal Holešov
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBC SLOVÁCKO pink
Zlín Lions white
Sobota 17. prosince 2022, 9:00, Městská hala Otrokovice
Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Florbal Holešov
17.12.
Zlín Lions white
Florbal Vsetín
Sobota 17. prosince 2022, 9:40, Městská hala Otrokovice
Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Florbal Vsetín
17.12.
Florbal Holešov
FBC SLOVÁCKO black
Sobota 17. prosince 2022, 10:40, Městská hala Otrokovice
Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
FBC SLOVÁCKO black
17.12.
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod
Sobota 17. prosince 2022, 11:40, Městská hala Otrokovice
Zlínská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Florbal Holešov
17.12.
FbC Orel Uherský Brod

leden 2023

FBC SLOVÁCKO pink
Sobota 21. ledna 2023, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Florbal Holešov
21.1.
FBC SLOVÁCKO pink
FBK Spartak Hluk
Sobota 21. ledna 2023, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
FBK Spartak Hluk
21.1.
Florbal Holešov
Zlín Lions white
Sobota 21. ledna 2023, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Zlín Lions white
21.1.
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod
Sobota 21. ledna 2023, ZŠ Na Výsluní Uh. Brod
Zlínská liga přípravek 3+1, 12. kolo
Florbal Holešov
21.1.
FbC Orel Uherský Brod
Zlín Lions blue
Sobota 28. ledna 2023, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
Florbal Holešov
28.1.
Zlín Lions blue
Zlín Lions white
Sobota 28. ledna 2023, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
Zlín Lions white
28.1.
Florbal Holešov
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 28. ledna 2023, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
PANTHERS OTROKOVICE
28.1.
Florbal Holešov
Florbal Vsetín
Sobota 28. ledna 2023, SH Na Lapači Vsetín
Zlínská liga přípravek 3+1, 14. kolo
Florbal Holešov
28.1.
Florbal Vsetín

únor 2023

FBC SLOVÁCKO pink
Sobota 25. února 2023, SH ZŠ Holešov
Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
FBC SLOVÁCKO pink
25.2.
Florbal Holešov
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 25. února 2023, SH ZŠ Holešov
Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
Florbal Holešov
25.2.
PANTHERS OTROKOVICE
FbC Orel Uherský Brod G
Sobota 25. února 2023, SH ZŠ Holešov
Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
Florbal Holešov
25.2.
FbC Orel Uherský Brod G
Zlín Lions blue
Sobota 25. února 2023, SH ZŠ Holešov
Zlínská liga přípravek 3+1, 15. kolo
Zlín Lions blue
25.2.
Florbal Holešov

březen 2023

Zlín Lions white
Sobota 25. března 2023, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Florbal Holešov
25.3.
Zlín Lions white
FBC SLOVÁCKO black
Sobota 25. března 2023, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
FBC SLOVÁCKO black
25.3.
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod
Sobota 25. března 2023, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
FbC Orel Uherský Brod
25.3.
Florbal Holešov
PANTHERS OTROKOVICE
Sobota 25. března 2023, SH SPŠ Zlín
Zlínská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Florbal Holešov
25.3.
PANTHERS OTROKOVICE

duben 2023

FBC SLOVÁCKO pink
Sobota 29. dubna 2023, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 19. kolo
Florbal Holešov
29.4.
FBC SLOVÁCKO pink
Zlín Lions blue
Sobota 29. dubna 2023, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 19. kolo
Zlín Lions blue
29.4.
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod
Sobota 29. dubna 2023, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 19. kolo
FbC Orel Uherský Brod
29.4.
Florbal Holešov
FBK Spartak Hluk
Sobota 29. dubna 2023, SH Širůch Staré Město
Zlínská liga přípravek 3+1, 19. kolo
Florbal Holešov
29.4.
FBK Spartak Hluk