Starší žáci

září 2021

SFK Kozel Kroměříž
Neděle 19. září 2021, 13:30, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 2. kolo
Florbal Holešov
1:9
1:4, 0:3, 0:2
SFK Kozel Kroměříž
Zlín Lions U14
Neděle 19. září 2021, 17:30, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 2. kolo
Zlín Lions U14
16:0
3:0, 8:0, 5:0
Florbal Holešov

říjen 2021

FBK Spartak Hluk
Sobota 2. října 2021, 10:10, SH Bánov
Přebor starších žáků - skupina 6, 4. kolo
FBK Spartak Hluk
8:3
4:0, 4:0, 0:3
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod - Korytná
Sobota 2. října 2021, 13:00, SH Bánov
Přebor starších žáků - skupina 6, 4. kolo
Florbal Holešov
1:11
0:6, 1:4, 0:1
FbC Orel Uherský Brod - Korytná
SVČ Včelín
Sobota 16. října 2021, 10:10, SH Morkovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 5. kolo
SVČ Včelín
5:4
2:3, 2:0, 1:1
Florbal Holešov

listopad 2021

SFK Kozel Kroměříž
Neděle 14. listopadu 2021, 10:10, SH SPŠ Zlín
Přebor starších žáků - skupina 6, 8. kolo
SFK Kozel Kroměříž
4:6
2:1, 1:3, 1:2
Florbal Holešov
FBC Slušovice
Neděle 14. listopadu 2021, 13:00, SH SPŠ Zlín
Přebor starších žáků - skupina 6, 8. kolo
FBC Slušovice
11:3
6:1, 5:2, 0:0
Florbal Holešov
Zlín Lions U14
Neděle 14. listopadu 2021, 14:40, SH SPŠ Zlín
Přebor starších žáků - skupina 6, 8. kolo
Florbal Holešov
1:23
1:8, 0:6, 0:9
Zlín Lions U14

prosinec 2021

FBK Spartak Hluk
Neděle 12. prosince 2021, 9:00, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 10. kolo
Florbal Holešov
2:16
1:7, 1:4, 0:5
FBK Spartak Hluk
FbC Orel Uherský Brod - Korytná
Neděle 12. prosince 2021, 10:40, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 10. kolo
FbC Orel Uherský Brod - Korytná
11:2
6:0, 2:2, 3:0
Florbal Holešov

leden 2022

SFK Kozel Kroměříž
Sobota 22. ledna 2022, 10:30, SH Morkovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 14. kolo
Florbal Holešov
3:4
0:2, 2:1, 1:1
SFK Kozel Kroměříž
SVČ Včelín
Sobota 29. ledna 2022, 9:05, SDS Bystřice pod Hostýnem
Přebor starších žáků - skupina 6, 11. kolo
Florbal Holešov
29.1.
SVČ Včelín
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
Sobota 29. ledna 2022, 11:55, SDS Bystřice pod Hostýnem
Přebor starších žáků - skupina 6, 11. kolo
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
29.1.
Florbal Holešov

únor 2022

FBK Spartak Hluk
Sobota 19. února 2022, 9:00, SH Spartak Hluk
Přebor starších žáků - skupina 6, 16. kolo
FBK Spartak Hluk
19.2.
Florbal Holešov
FbC Orel Uherský Brod - Korytná
Sobota 19. února 2022, 13:00, SH Spartak Hluk
Přebor starších žáků - skupina 6, 16. kolo
Florbal Holešov
19.2.
FbC Orel Uherský Brod - Korytná

březen 2022

SVČ Včelín
Sobota 12. března 2022, 13:30, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 17. kolo
SVČ Včelín
12.3.
Florbal Holešov
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
Sobota 12. března 2022, 17:30, SH ZŠ Holešov
Přebor starších žáků - skupina 6, 17. kolo
Florbal Holešov
12.3.
FBK MeTermo Valašské Meziříčí

duben 2022

Zlín Lions U14
Sobota 2. dubna 2022, SH ZŠ Slušovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 20. kolo
Zlín Lions U14
2.4.
Florbal Holešov
FBC Slušovice
Sobota 2. dubna 2022, SH ZŠ Slušovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 20. kolo
Florbal Holešov
2.4.
FBC Slušovice

květen 2022

FBC Slušovice
Neděle 1. května 2022, SH Morkovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 14. kolo
FBC Slušovice
1.5.
Florbal Holešov
FBK MeTermo Valašské Meziříčí
Neděle 1. května 2022, SH Morkovice
Přebor starších žáků - skupina 6, 5. kolo
Florbal Holešov
1.5.
FBK MeTermo Valašské Meziříčí