Partneři klubu

Pingu

Rodinná firma z Holešova

3_Pingu_20200706_155316.png
Navštívit web partnera

PINGU - to je již mnohaleté synonymum zkušeností s funkčními materiály. První zákazníci pamatují naše výrobky - jednoduché fleecové čelenky s pestrobarevnými designy již z roku 1992. Oficiální historie PINGU však začíná rokem 1993. Prvopočátky výroby se tehdy odehrávaly ve velmi skromných podmínkách bytu rodičů. Sortiment se rozrostl o letní čelenky šátky s použitím materiálu, odvádějících lépe a rychle pot z čela. Tento počin se stal určujícím pro nadcházející vývoj a uplatnění i v zimním sortimentu. Výrobní filozofii jsme postupně zdokonalovali.

Jako první jsme započali historii čelenek a šátků s materiálem MOIRA. Byli jsme opravdu první!!! a snad první i na světě! Dalším významným krokem k vyšší kvalitě výrobků, bylo získání licence na používání materiálu POLARTEC od americké firmy Malden Mills. V roce 2002 pak byla firmě udělena také licence na výrobu oblečení z materiálu PERTEX

Oblíbenost a šíře sortimentu neustále rostla a s ní samozřejmě i požadavky na velikost výrobního zázemí. Nyní se PINGU nachází ve vlastním výrobním objektu, nedaleko od své reprezentační prodejny PINGU SPORT v samotném centru města Holešov. Šicí dílna disponuje velmi kvalitním strojovým vybavením a samozřejmě i náročnou výstupní kontrolou díky níž dokážeme pružně reagovat i zakázkovou výrobou včetně výšivek, sublimačního tisku i termotransferového i klasického sítotisku v malých i velkých sériích. Prvořadým požadavkem je vždy při zachování maximální funkčnosti i vynikající kvalita a design. To vše se nám doposud daří naplňovat a je i hlavním krédem firmy.

Zpět na partnery