26_20240618_145121.jpg

Závěrečné zhodnocení sezóny 2023/2024

Letošní sezona byla úspěšná.

Přípravka

V týmu přípravky došlo k velké obměně mužstva a tradiční opory věkově ještě přípravkáři kluci Kolářovi a Lucka Tkadlčíková už zůstali v kategorii elevů a nechali prostor pro vývoj dalších nejmladších hráčů. Celkem si v této kategorii zápas zahrálo 19 hráčů a hráček.

Elevové

Jak tým White složený s ročníkově staršími hráči i tým Blue s mladšími hráči podpořenými s výborným Ondrou Klennerem se sezonou popasovali výborně a po celou sezonu si týmy držely více vyhraných zápasů než proher. Jediný tým z Otrokovic dovedl naše hráče spíše porážet. Jinak byly zajímavé zápasy s Uherským Brodem. V sezoně se objevilo v zápasech celkem 25 hráčů a hráček.

Obě dvě kategorie společně trénovali a sezonu zakončili oblíbeným zápasem rodičů a dětí, které bylo okořeněné sledování hokejového semifinále.

Mladší žáci

Mladší žáci prožili sezonu, od které se můžou odrazit. Neustálé prohry v předešlé sezoně začali doplňovat vítěznými zápasy a začali se zapojovat i někteří hráči z kategorii elevů. To je slibný začátek pro další sezonu.

Starší žáci, dorostenci

Nově v této sezoně hráli i dorostenci a odehráli celou sezonu. Tyto kategorie se teprve seznamovali s novou trenérskou dvojicí Provazník, Tkadlec a postupem sezony se zlepšovali a zapojovali mladší hráče do zápasů a i zde je jisté postupné zlepšování.

Muži po vydařené sezoně zabojují v té další o stupínek výše v regionální lize a postupnými kroky bude zapojovat odchovance. Po úspěšné sezoně bude potřeba se dobře připravit na náročnou sezonu o ligu výš.

Veteráni prožili jednu z nejlepších sezon v historii klubu. Proti těžkým soupeřům výběru Brna „Pozdní sběr“ a tradičně silného Znojma ze třetího místa jsme postoupili na mistroství české republiky veteránu do Brna a sezonu zakončili devátým místem v celé republice, když v souboji o umístění jsme porazili Liberecký tým, jehož A tým je součástí extraligy výsledkem 10:4.

Celkově se letošní sezona vydařila, ale víme, že ta další bude hodně důležitá a velmi náročná. Jménem týmu bychom rádi poděkovali všem rodičům a prarodičům za aktivní přístup a v září se se všemi zase uvidíme.