Utkání proti vedoucím týmům přineslo překvapivé 3 body

Víkendové zápasy byly, co do soupeřů nejtěžší, jací mohli být a i přes vydařené předchozí zápasy jsme čekali těžké souboje.

Troopers B - Florbal Holešov 4:5

Branky: 9. Matěj Krvač, 19. Matěj Krvač, 24. Zdeněk Habr, 37. Marek Horáček - 1. Radek Nedbal, 4. Zdeněk Stibora, 14. Radek Mikšík, 29. Petr Tkadlčík, 45. Jan Vysloužil

Vyloučení: 1:1; využití: 0:0;

Po třetinách: 1:3, 2:1, 1:1;

V prvním utkání proti prvnímu mužstvu tabulky jsme začali skvěle a hned po buly jsme soupeře zaskočili první brankou v 6-té vteřině. Ve vyrovnané první třetině jsme přidali ještě dva góly a třetinu vyhráli 3:1. Ve druhé třetině začala mít Telnice územní převahu a vysokým napadáním nás nenechávala rozehrát. Ve druhé třetině se podařilo soupeři snížit na rozdíl jediné branky a čekala nás těžká třetí třetina plná tvrdých soubojů a velmi těžce jsme s běhavým soupeřem drželi osobní obranu. Ve třetí třetině se Telnici podařilo srovnat a náš cíl byl spíše udržet remízový stav. V posledních vteřinách jsme se dostáli za soupeřovu branku a odražený balon pěkně nahrál Lánský Vysloužilovi a ten 4 vteřiny před koncem dokázal prostřelit soupeřova brankáře.

FBK Atlas Blansko - Florbal Holešov 7:2

Branky: 4. Lukáš Kučera, 8. Lukáš Kučera, 12. Šimon Borek, 13. Vojtěch Fedra, 25. Vojtěch Fedra, 31. Vojtěch Fedra, 42. Dominik Janík - 34. Petr Tkadlčík, 34. Jaroslav Valenta

Vyloučení: 2:1; využití: 1:0;

Po třetinách: 4:0, 1:0, 2:2;

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Blansku, které díky naší předchozí výhře postoupilo na první místo tabulky. Od začátku bylo znát, že jsme dali všechno do prvního zápasu. Měli jsme těžké nohy, prohrávali osobní souboje. A po první třetině za stavu 0:4 bylo po zápase, navíc se dvěmi góly obdrženými při vlastní přesilovce. K tomu nám nepadlo do branky několik slibných šancí a tak jsme utkání spíše odehráli, než abychom bojovali o další překvapivé body. Soupeř, který hrál na tři útoky nám nedával vydechnout a zápas jsme spíše protrpěli do stavu 2:6.

Celkově máme další trochu překvapivé 3 body a držíme si střed tabulky.