Související zápas

Florbal Holešov
ZlínHolešov
Odehráno
ne 13. 11. 2022 14:20 @ SH Širůch Staré Město, Zlínská liga přípravek 3+1, 5. kolo
14_20221119_133507.jpg

Turnaje přípravky a elevů

Sezona pokračuje i v listopadu turnaji naších nejmladších

V neděli 13.11. se naši nejmladší florbalisté zúčastnili turnaje ve Starém Městě. V sestavě našeho týmu si odbyli premiéru Thea Trchalíková, Šimon Kovařík a Marek Kuhar. Zbytek týmu tvořili hráči, kteří již nějaké
turnajové zkušenosti mají: Matěj Kolář (brankář), Lucka Tkadlčíková,  Gabča Hubáčková, Filip Kolář, Filip Lánský a Samuel Staněk.  V prvním zápase jsme remizovali s týmem Zlín Lions Blue 1:1. V dalších utkáních jsme porazili Slovácko Black 4:1 a FbC Orel Uherský Brod G 3:0. Poslední zápas s týmem Florbal Vsetín byl nejkrásnější. Ve vyrovnaném utkání jsme dlouho vedli, ale v závěru zápasu se vsetínským podařilo vyrovnat a pár
vteřin před koncem utkání otočit a zvítězit těsně 4:3. Za tým Holešov se postupně střelecky prosadili Filip Kolář (7x), Filip Lánský (2x) a Gabča Hubáčková, Šimon Kovařík a Marek Kuhar (vsichni 1x).
Naše mladé hráče musíme opět pochválit za převedenou hru a nasazení, se kterým odehráli všechna utkání. 


V sobotu 5.11. se v Bystřici pod Hostýnem odehrál další turnaj elévů se hrál 5.11. v Bystřici pod Hostýnem. Holešov reprezentovaly týmy White ve složení Adam Beneš, Dominik Mikuš, Daniel Konečný,  Kristýna Kolářová,  Ema Komínková, Karolína Burianová a tým Blue ve složení Oliver Schaffer, Tobiáš Jurášek,  Radim Ptáček, Antonín Číhal, Adam Berežný, Filip Kolář a Mikuláš Zatloukal. 

Tým White v prvním utkání vysoko prohrál s výborně hrajícím Florbal Vsetín Red. Ve druhém zápase jsme narazili na domácí SVČ Včelín, se kterým jsme remizovali 4:4. V dalším zápase se utkali v derby Holešov White a Holešov Blue a utkání skončilo překvapivě prohrou white 1:6. V posledním zápase se White utkali s týmem Florbal Vsetín Black, kterému nakonec podlehli 1:4. Za náš tým se gólově prosadili Adam Beneš (5x) a Kristýna Kolářová (2x).
Tým Blue se postupně utkal se stejnými soupeři. Mimo již zmiňované derby jsme porazili SVČ Včelín 3:2. Na týmy ze Vsetína jsme však nestačili a prohráli s Florbal Vsetín Black 2:3 a Florbal Vsetín Red 2:9. Za tým Holešov Blue se střelecky prosadili Filip Kolář (5x), Radim Ptáček (4x), Tobiáš Jurášek (3x) a Tonda Číhal (1x).
Celkově předvedli naši elévové sympatické výkony a ukázalo se, že i letos jsme schopni držet krok s většinou soupeřů.

Autor Dušan Kolář

Turnaj přípravek

Turnaj elevů