18_20230302_204459.jpg

Turnaj přípravky Holešov, Vsetín

V únoru hrála přípravka dva turnaje

Turnaj přípravek 11.2.2023 ve Vsetíně

Další turnaj přípravek jsme odehráli v sobotu 11.2.2023 ve Vsetíně, kde mají všechny zápasy vždy vynikající atmosféru. Sestava našeho týmu: Kristýna Kolářová, Filip Lánský, Matěj Kolář, Filip Kolář, Samuel Staněk, Staník Třasoň, Lukáš Benešovský, Vladimír Strnadel a Elinka Lánská.

Náši nejmladší hráči navázali na výbornou formu z předchozích turnajů a nezalekli se žádného ze soupeřů. Postupně přehráli Vsetín 4:2, Otrokovice 2:0, Zlín Lions White 6:2 a Zlín Lions Blue 3:1. Ke skvělému výkonu celého týmu přispěla výbornými zákroky v bráně Kristýna Kolářová.

Branky: Filip Kolář 6, Filip Lánský 4, Matěj Kolář 2, Staník Třasoň 1, Lukáš Benešovský 1 a Elinka Lánská 1.

Turnaj přípravek 25.2.2023 v Holešově
Poslední únorovou sobotu hostil turnaj florbalových přípravek tentokrát náš oddíl a to v hale 1. Základní školy v Holešově. Byli jsme hodně zvědaví, jestli navážeme na čtyři vyhraná utkání v řadě před čtrnácti dny ve Vsetíně, protože jsme do sestavy zařadili také hráče, pro které se jednalo o vůbec první turnaj v životě. Navív domácí prostředí bývá v této věkové kategorii většinou nevýhodou, protože děti se často více soustředí na své příbuzné na tribuně než na samotnou hru, ale naši svěřenci to opět zvládli výborně.
Sestava týmu: Lucka Tkadlčíková, Šimon Kovařík, Filip Lánský, Matěj Kolář, Filip Kolář, Samuel Staněk, Staník Třasoň, Lukáš Benešovský, Vladimír Strnadel, Kryštof Mrázek, Elinka Lánská a Kryštof Nevřala.

Do brány se na první dva zápasy postavil Šimon Kovařík, který udržel oba zápasy čisté konto. V prvním utkání jsme narazili na Zlín Lions Blue, které jsme porazili góly Samíka Staňka a Staníka Třasoně 2:0. Ve druhém zápase jsme vyzvali tým FbC Orel Uherský Brod G, nad kterými jsme zvítězili 8:0. Za náš tým skórovali 3x Staník Třasoň, 2x Filip Kolář, 2 x Matěj Kolář a 1x Samík Staněk. Na další dvě utkání se do brány postavila Lucka Tkadlčíková, která rovněž předvedla výborný výkon. Tradičně vyrovnané bývají zápasy s Panthers Otrokovice, které jsme tentokrát dvěma góly Filipa Koláře a jedním gólem Staníka Třasoně porazili 3:0. Do posledního zápasu proti Slovácku Pink jsme nastoupili s respektem k soupeři, který nás na začátku roku porazil 5:0. Hned v úvodu utkání jsme dostali první a také jediný gól domácího turnaje, ale pak už hráli hlavně naši svěřenci a nakonec jsme jasně zvítězili 8:1. Za náš tým skórovali 3x Filip Kolář, 3x Matěj Kolář, 1 x Lukáš Benešovský a 1 x Kryštofa Mrázek. Tímto vítězstvím jsme prodloužili počet vítězných zápasů v řadě za sebou na osm.

Musíme pochválit výkony, nasazení a disciplínu všech našich svěřenců a pevně věříme, že na skvělé výsledky z posledních turnajů navážeme za měsíc ve Zlíně.