16_20230124_124409.jpg

Turnaj přípravky 21. 01. 2023

Pro tým přípravky začal rok 2023 turnajem v Uherském Brodě.

První turnaj přípravek v roce 2023 se konal v sobotu 21.1. v Uherském Brodě. V sestavě našeho týmu hráli jak hráči se zkušenostmi z předchozích turnajů (Lucka Tkadlčíková, Filip Lánský, Matěj Kolář, Filip Kolář, Samuel Staněk, Marek Kuhar, Šimon Kovařík), tak i naše nejmladší naděje Elenka Lánská a Staník Třasoň.

Náši nejmladší hráči nastoupili v prvním utkání proti FbC Orel Uherský Brod a do zápasu vstoupili rychlým gólem Staníka Třasoně po pěkné přihrávce Marka. Pro Staníka to bylo první střídání v prvním zápase jeho kariéry a vypadá to, že se nám rodí další výborný hráč. Nakonec jsme však zápas prohráli

těsně 2:3. Naše naděje si spravily náladu proti Zlín Lions White 3:0 a FBK Spartak Hluk 5:0. V posledním zápase však již tentokrát nestačily na FbC Slovácko Pink, se kterým prohrály 0:5. Celkově předvedli naši svěřenci velice sympatický výkon a potvrzují, že jsme se již v této věkové kategorii zařadili mezi nejlepší týmy ve Zlínském kraji. Pochválit musíme také naše brankáře Lucku Tkadlčíkovou a Šimona Kovaříka.

Branky: Filip Kolář 5, Filip Lánský 2, Matěj Kolář 1, Marek Kuhar 1, Staník Třasoň 1.