K dalším zápasům sezóny jsme vyjeli na turnaj do Otrokovic a hned první zápas jsme hráli proti PANTHERS OTROKOVICE black. Na začátku zápasu byli holešovští florbalisté lepší a dostali jsme se do vedení 3:1 po prvním poločase. Ve druhé půlce Otrokovičtí přidali a zápas se vyrovnal. Otrokovice se dotáhly na jednobrankový rozdíl, ale výhru 4:3 jsme nakonec uhájily.

Vstřelené branky: 1x Číhal, 2x Jurášek, 1x Cibulka

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Florbal Vsetín a od začátku zápasu byl vidět rozdíl mezi soupeřovými trojicemi, kde jedna byla hodně výkonnostně lepší, a u nás jsme museli nejlepší hráče rozdělit. To se ukázalo jako rozhodující a po první půlce byl stav 1:4 v náš neprospěch. Obraz hry se ve druhé polovině nezměnil a celkové skoré se zastavilo na stavu 3:7.

Vstřelené branky: 3x Konečný

Třetí utkání proti Zlín Lions white se nám moc nepovedlo. Herně to nebylo úplně nejhorší, ale v koncovce jsme se nedokázali prosadit a Zlín byl ve střelbě přesnější. Celkový výsledek 1:4 byl pro děcka krutý a do posledního zápasu jsme si řekli, že musíme zabrat a vyhrát.

Vstřelené branky: 1x Jurášek

V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu FBC SLOVÁCKO pink a od začátku to byl úplně jiný zápas než předchozí dva. Jak nasazení, tak proměňování šancí bylo o hodně lepší a po první půlce byl stav 4:0. Ve druhé půlce jsme zvýšili na 6:1 a soupeř hrál zbytek zápasu ve 4 hráčích proti našim 3. I tak jsme vstřelili ještě další dva góly a konečný výsledek byl 8:1.

Vstřelené branky: 6x Jurášek, 2x Číhal

Sestava na turnaji

Brankáři: 2 zápasy Tkadlčíková, 2 zápasy Cibulka

Obránci: Číhal, Klenner

Útočníci: Jurášek, Pouzar, Konečný, 2 zápasy Cibulka, 2 zápasy Tkadlčíková