V prvním zápase jsme nastoupili proti PANTHERS OTROKOVICE black. K naší smůle zrovna druhý tým Otrokovic nehrál zápas, a tak dva rozdíloví hráči Otrokovic si přišli zahrát proti Holešovu s cílem pokazit nám vítěznou šňůru proti Otrokovicím. Naši florbalisté odehráli asi nejlepší a nejhezčí zápas sezony, ale proti posilněnému soupeři to bylo těžké. Dlouho jsme těsně vedli, ale pak se ukázala technická šikovnost a lepší střelba zmíněných dvou hráčů, kteří nám ve druhém poločase dali 4 góly a celkově jsme prohráli 5:7.

Vstřelené branky: 1x Plaček, 1x Jurášek, 2x M. Kolář, 1x Ptáček

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Florbal Vsetín a zápas jsme začali velmi svižně a dostali jsme se do vedení 2:0 brankami Tobiáše Juráška a byli jsme celkově lepším týmem. Soupeř poté snížil a utkání se zdramatizovalo. Ve druhém poločase padlo ještě po góle na obou stranách. Zápas jsme nakonec zaslouženě vyhráli výsledkem 3:2.

Vstřelené branky: 2x Jurášek, 1x M. Kolář

Třetí utkání proti Zlín Lions white byl vyrovnaný. Holešovští florbalisté byli dvakrát ve vedení, ale Zlín vždy stihl vyrovnat. V brance si při absenci druhého brankáře odbyl zápasovou premiéru Ondra Klenner a popasoval se s touto rolí výborně. Konečné skoré třetího zápasu skončilo 2:2.

Vstřelené branky: 1x Jurášek, 1x M. Kolář

V posledním zápase sezony a pro některé hráče i v kategorii přípravek jsme nastoupili proti týmu FBC SLOVÁCKO black. Začátek zápasu nám nevyšel a rychle jsme dostali gól. Dokázali jsme se z toho oklepat a vyrovnat. Zápas se lámal za stavu 2:2, kdy jsme šanci neproměnili a chvíli na to jsme dostali rozhodující gól. Pak jsme inkasovali ještě jeden při snaze vyrovnat a prohráli výsledkem 2:4.

Vstřelené branky: 2x Jurášek,

Sice jsme ukončili sezonu prohrou, ale za ten rok holešovští florbalisté udělali veliký pokrok. Na začátku sezony byly výsledky i o 10 gólů a stav zápasů jsme ani nestíhali počítat. Když vezmu dnešní výkony proti všem silným týmům Otrokovic, Zlína, i Slovácka tak jsme se rvali o výsledky až do konce zápasů.  Jsem na kluky i holky hrdý a těším se na práci s některými příští sezonu v kategorii elevů.

Zároveň bych sv

ým jménem rád poděkoval kolegům trenérům přípravky Janu Vysloužilovi a Pavlu Lánskému a rodičům Dušanovi Kolářovi a Tomáši Kupkovi za pomoc při trénování a zápasech. A všem rodičům za podporu dětí a ochotu jezdit a nimi na zápasy.

Sestava na turnaji

Brankáři: 2 zápasy Lucie Tkadlčíková, 2 zápasy Ondra Klenner

Obránci: Antonín Číhal,  Kristýna Kolářová, Ondra Klenner 2 zápasy, Lucie Tkadlčíková, 2

Útočníci: Matěj Kolář, Radim Ptáček, Filip Lánský, Samuel Staněk, Tobiáš Jurášek, Daniel Plaček,

Trenéři: Pavel Lánský, Petr Tkadlčík