25_20240125_145136.jpg

Turnaj elevů 20. 01. 2024

Další turnaj letošní sezony nás čekal v Buchlovicích.

Tým WHITE nastoupil v prvním zápase proti SFK Kozel Kroměříž B a hned na začátku turnaje byla drobná komplikace, když chvíli chyběl trenér z Kroměříže. To nás nevyvedlo z míry a od začátku jsme šli do zápasu naplno a poločasový výsledek 5:1 jsme ve druhé půlce navyšovali až na konečných 9:1. Hned v prvním zápase za elévy se prosadil Jonáš Mikulčík, který se do sestavy dostal díky velké marodce a navazujícímu turnaji přípravky. Zajímavostí je, že všech 6 hráčů v poli v prvním zápase vstřelilo branku.

Branky Holešova: Tonda Číhal 2x, Lucka Tkadlčíková 1x, Karolína Buriánová 1x, Radim Ptáček 3x, Adam Berežný 1x a Jonáš Mikulčík 1x

Ve druhém utkání nás čekal nejtěžší soupeř dne tým FbC Orel Uherský Brod. Hned od začátku zápasu na nás Brod vletěl a vůbec jsme neměli čas s míčkem na hokejce něco vymýšlet. Soupeř hrál důrazně a tvrdě, ale v rámci pravidel. Po obdržené brance jsme hru vyrovnali a do konce poločasu se podařil vyrovnat i výsledek na 1:1. Ve druhé půlce už byla hra vyrovnaná, ale Brod lépe trefoval svými střelami branku a dal o dva góly více. I přes prohru 2:4 bylo utkání velmi přínosné pro další vývoj našich mladých florbalistů.

Branky Holešova: Adam Berežný 2x

Třetí zápas jsme odehráli proti čistě dívčímu týmu FbC Orel Uherský Brod G a převaha byla po celý zápas na našich hokejkách. Hráli jsme pěkně kombinačně s mnoha pohlednými akcemi. Utkání nakonec skončilo výsledkem 13:1 a 6 brankami se blýskl Radim Ptáček a prvním hatrickem v elévech Lucka Tkadlčíková.

Branky Holešova: Tonda Číhal 1x, Lucka Tkadlčíková 3x, Karolína Buriánová 1x, Radim Ptáček 6x, Adam Berežný 1x, Jonáš Mikulčík 1x

V posledním zápase jsme potkali FBC SLOVÁCKO black a zápas to byl podobný tomu předchozímu s velkou převahou holešovských florbalistů. Utkání jsme vyhráli výsledkem 15:3 a zakončili jsme úspěšný turnaj se třemi vysokými výhrami a jednou prohrou.

Branky Holešova: Tonda Číhal 4x, Karolína Buriánová 1x, Radim Ptáček 6x, Adam Berežný 4x

Sestava WHITE: Tonda Číhal, Lucka Tkadlčíková, Karolína Buriánová, Radim Ptáček, Adam Berežný, Jonáš Mikulčík a v bráně Viktor Mikulčík

Tým BLUE měl hned první zápas toho nejtěžšího soupeře PANTHERS OTROKOVICE black. Zápas skončil výsledkem 0:5 a podle zaskakujícího trenéra Pavla Lánského nám chyběly detaily, které mohly zápas zdramatizovat.

Ve druhém zápase proti FBC SLOVÁCKO pink měl tým z Holešova herní převahu, kterou přetavil ve vítězství 8:3 a třemi se o to zasloužil Filip Lánský.

Branky: Filip Lánský 3x, Max Kajaba 1x, Filip Kolář 2x, Matěj Kolář 1x, Šimon Králík 1x

V dalším zápase turnaje nastoupili BLUE proti FBK Spartak Hluk. Zápas skončil výsledkem 11:1 a tentokrát se uvedl druhý Filip v týmu a to šesti brankami.

Branky: Filip Lánský 2x, Max Kajaba 2x, Filip Kolář 6x, Šimon Králík 1x

V posledním zápase s SFK Kozel Kroměříž O se hrál vyrovnaný florbal, který skončil naší prohrou 2:4.

Branky: Max Kajaba 1x, Filip Kolář 1x

Sestava BLUE: Filip Lánský, Max Kajaba, Filip Kolář, Matěj Kolář, Šimon Králík, Šimon Kovařík a v bráně Ondřej Klenner.