19_20230309_205943.jpg

Turnaj elevů 04. 03. 2023

Výjezd Elevů do Bystřice pod Hostýnem

V dalším hracím dni jsme s elevy zavítali do Bystřice pod Hostýnem.

V prvním zápase tým White narazil na SVC Včelín a od začátku byl vidět rozdíl. Po vstřelení úvodních dvou branek jsme se uklidnili a začali hrát pěkný kombinační florbal s poločasovým výsledkem 6:1. Kromě tradičních střelců Adama Beneše a Radima Ptáčka se vydatně prosazovali i Dominik Mikuš a Mikuláš Zatloukal, který si dal svůj premiérový hatrick v kariéře. Celkový výsledek se zastavil na stavu 12:2 pro Holešov.

Branky: Adam Beneš 5x, Radim Ptáček 1x, Dominik Mikuš 2x, Mikuláš Zatloukal 4x

Ve druhém zápase jsme se utkali se Zlín Lions white a byl to úplně jiný zápas. Plný soubojů na hranici faulů. Zlín hrál důrazně a nám to moc nesvědčilo. V obraně jsme prohrávali souboje a neobsazovali protihráče a dostávali jsme góly. Na druhou stranu v útoku jsme naráželi na gólmana Zlína, který obsáhnul celou branku a nemohli jsme ho prostřelit a výsledek skončil na stavu 1:9.

Branky: Adam Beneš 1x,

Třetí zápas byl pikantní pro všechny hráče Holešova, protože nastoupili proti sobě. Tým BLUE, který je věkově mladší a bude stejnou kategorii hrát i příští rok bojovat statečně a dlouho se držel na odstup dvou branek. Konečný výsledek 5:2 pro tým WHITE odpovídal drobné herní převaze staršího a zkušenějšího týmu.

Branky: Adam Beneš 3x, Kristýna Kolářová 1x, Dominik Mikuš 1x

V posledním zápase jsme se utkali se Zlín Lions blue a zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce, kdy si Holešov držel drobný náskok a dokázal ho udržet až do konce zápasu. Na výsledku 7:5 se šesti brankami podílel Adam Beneš a jednou Radim Ptáček.

Sestava white: Adam Beneš, Radim Ptáček, Kristýna Kolářová, Aneta Kopečková, Dominik Mikuš, Mikuláš Zatloukal, gólman Matěj Kolář

Tým Blue přijel na turnaj do Bystřice pod Hostýnem v sestavě: Oliver Schaffer, Antonín Číhal, Ondřej Klenner, Adam Berežný, Maxmilián Kajaba,
Marek Kuhar, Adam Grebeníček a Filip Kolář. Přesto, že je tento tým složen z mladších hráčů, z nichž většina bude hrát v této věkové kategorii i příští rok, na hřišti to nebylo téměř poznat. Soupeře jsme měli stejné jako tým White. 

V prvním zápase jsme nastoupili proti Zlín Lions Blue a utkání bylo dramatické až do konce. Ještě 10 sekund před koncem jsme vedli, ale soupeřům se nakonec podařilo z rychlé rozehrávky vyrovnat a zápas nakonec skončil 6:6. 

Do dalšího utkání jsme nastoupili proti domácímu SVČ Včelín, se kterým jsme ještě po prvním poločase vedli jen o jeden gól. Ve druhém poločase naši svěřenci zabrali a zápas nakonec vyhráli 5:1. 

Třetím zápasem bylo již zmiňované derby s týmem White, kterým jsme podlehli 2:5. 

V posledním zápase jsme narazili na favorizovaný tým Zlín Lions White, který zvítězil nad všemi svými soupeři. Naši hráči nastoupili do utkání bez respektu a zejména díky výbornému výkonu našeho brankáře Olivera Schaffera byli svým protihráčům velmi důstojným soupeřem. Přestože jsme nakonec prohráli 0:4, musím všechny hráče týmu Blue pochválit za obrovské nasazení a předvedené
výkony. Za tým Blue skórovali: Filip Kolář 6x, Adam Berežný 3x, Antonín Číhal 2x, Maxmilián Kajaba 1x a Marek Kuhar 1x.

Na turnaji jsme vyzkoušeli v obou týmech nováčky Marka Kuhara a Anetu Kopečkovou a jsme rádi, že se zapojili další členy do našeho florbalového kolotoče.

Trenéři Petr Tkadlčík a Dušan Kolář