Muži poprvé v sezóně bodovali naplno

Po úvodních 4 zápasech nemělo mužské áčko ani bod, v Otrokovicích tak potřebovali naplno bodovat.

Florbal Holešov - PANTHERS OTROKOVICE B 6:4

Branky: 2. Radek Nedbal, 5. Michal Richter, 17. Jiří Nedbal, 20. Radek Mikšík, 28. Tomáš Müller, 41. Jiří Nedbal - 3. Michal Kempa, 8. Tomáš Ťopek, 28. Michal Hradil, 34. Michal Kempa

Vyloučení: 1:1; využití: 0:0

Po třetinách:2:2, 3:1, 1:1;

Panteři, kteří byli v domácí hale ve velmi silné sestavě, na nás od prvních minut vletěli a byli lepším týmem. Naše vstřelené góly ve 2. a 5. minutě jejich sebevědomí trošku zbrzdily a začal se hrát vyrovnaný florbal nahoru dolu. V polovině utkání se nám podařilo odskočit na 5:2, ale ještě v té samé minutě Panteři korigovali na 3:5 a po třech minutách poslední části dokonce na 4:5 a vypadalo to, ze jen otázkou času, kdy se jim podaří vyrovnat. Necelých pět minut před koncem se nám povedlo vstřelit šestý gól a tím soupeře zlomit. Utkání rozhodla naše dobrá produktivita v koncovce a skvělý gólman Bártek.

SK Snipers Slavičín - Florbal Holešov 3:4

Branky: 18. Pavel Janček, 41. Filip Papež, 45. Martin Suchánek - 1. Radek Nedbal, 23. Radek Mikšík, 32. Zdeněk Stibora, 41. Tomáš Müller

Po třetinách: 0:1, 1:1, 2:2;

Druhé utkání přineslo od začátku klidnější tempo a rychlý první gól znamenal naši převahu a kontrolu nad utkáním. Na soupeřovo vyrovnání na začátku druhé třetiny jsme dokázali odpovědět. V prvním dvou třetinách jsme měli spoustu vyložených šancí a střel, ale nechali jsme vyniknout soupeřova gólmana. Díky tomu bylo utkání pořád otevřené, ale na každou snižující branku jsme dokázali gólově zareagovat a utkání dotáhli k vítězství.

Díky 6ti bodům z turnaje jsme se odpoutali z posledního místa a bude se nám hrát lépe v dalších zápasech.