Muži A navázali na dobré výkony v Morkovicích

V dalších utkáních jsme chtěli navázat na dobrý výkon z minulého turnaje a využít, až na jednu změnu, stejnou sestavu.

Zlín Lions B - Florbal Holešov 2:10

Branky: 5. Jaromír Roth, 43. Jaromír Roth - 2. Radek Nedbal, 3. Petr Tkadlčík, 13. Radek Nedbal, 15. Tomáš Müller, 16. Petr Tkadlčík, 20. Dominik Krejčí, 35. Jaroslav Valenta, 38. Dominik Krejčí, 39. Tomáš Müller, 45. Tomáš Müller

Vyloučení: Vyloučení: 0 + Vojtěch Bajza 5:2; využití: 0:3;

Po třetinách: 1:4, 0:2, 1:4;

Proti Zlínu jsme začali aktivně a díky chybě zlínského obránce jsme se dostali do laciného vedení, které jsme potvrdili dalším rychlým golem. Soupeř sice snížil, ale ke konci první třetiny jsme vstřelili soupeři další dva góly a tím jsme se dostali do herní pohody. Dokonce jsme si zlepšili i hru v přesilové hře díky 3 vstřeleným gólům v 5-minutové přesilovce. Poctivou obranou a konečně se slušným proměňováním šancí jsme si šli pro důležité 3 body do tabulky.

Florbal Holešov - TJ Sokol Lanžhot 7:3

Branky: Branky: 2. Jiří Nedbal, 3. Radek Nedbal, 7. Tomáš Müller, 11. Dominik Krejčí, 22. Dominik Krejčí, 32. Tomáš Müller, 35. Zdeněk Stibora - 13. Martin Dlouhý, 37. Martin Dlouhý, 40. Martin Dlouhý

Vyloučení: 1:1; využití: 0:0;

Po třetinách: 4:1, 1:0, 2:2;

Ve druhém utkání jsme díky výhře v posledních dvou utkání nebyli pod takovým tlakem a byla vidět i herní pohoda. Když se nám opět povedl dobrý vstup do utkání a první třetinu jsme vyhráli 4:1 soupeř jakoby rezignoval, nebyl moc nebezpečný a nechal nás kontrolovat utkání. Ve třetí třetině fyzicky odpadl a nechal nás kombinovat na soupeřově polovině. Další 3 body do tabulky jsou odměnou za předvedenou poctivou hru, která za poslední 3 vítězné zápasy znamená skóre 23 vstřelených gólů a 7 inkasovaných.

Už se těšíme na další turnaj, který prověří jak na tom skutečně jsme, protože nás čeká 1. a 2. mužstvo tabulky.